piątek, 27 grudnia 2013

Of The Night

Jak Wam minęły Święta? Brzuszki najedzone? :) Bo mój zdecydowanie za bardzo. Jednak myślę, że tak po prostu musi być. Jemy do oporu przez 2-3 dni, ponieważ mamy dobre usprawiedliwienie plus uwielbiamy po świętach tłumaczyć, że jakikolwiek nadmiar kilogramów to efekt świątecznej diety. Ja się zbytnio tym nie przejmuje ponieważ najzwyczajniej w świecie przyzwyczaiłam się do tego, że wpierdzielam żarcie jak świnka i taka tego kolej rzeczy, że tyję. Zamykając temat świąt: Mikołaj był hojny w tym roku? :)

 Zima w tym roku nie daje nam w kość, co zapewne większość z nas cieszy. Nie, ja nie potrzebuję śniegu, aby poczuć świąteczny klimat. Im łagodniejsza zima, tym bardziej me serce się raduje. Dlatego też stylizacja raczej jesienno-wiosenna :) Czapa, po ponad pół roku podróżowania w nikomu nieznanej przestrzeni wróciła w me ręce, z czego się niezmiernie cieszę. Rajtki i spodenki już były ze sobą w ten sposób na blogu pokazane, ale bardzo lubię to zestawienie więc pewnie jeszcze nie raz się powtórzy. Pozdro :*

cap-Mitchell&Ness
t-shirt- Zara
jacket- Tk Maxx
shorts- Topshop
tights- Gatta
shoes- Zara
bag- River Island

Hey! How did you spend Christmas? Are your bellies full? Mine is definately full. But I think that it has to be like this. We eat for 2 or 3 days without any limits just because we have good excuse and also we just love to complain how much we ate. We also like to explain that all our extra kilograms are only caused by christmas :) I have to admit, that I dont care that much about it cause I just got used to gaining weight. I just eat like a pig, so its fucking normal :P Btw. was Santa Claus generous for you this year?

Winter this year is really warm. I think most of us are pretty happy about it. And NO!I dont need snow to feel Christmas atmosphere. The warmer winter is the more happy I am. So today's look is rather like fo autumn or spring. Finnaly, after half a year I got my snapback back. It disappeared in some unknown circumstances so Im happy to have it back :) These tights and shorts already were shown together ona blog but I really like how they look together so probably you'll see them few times more :)

13 komentarzy:

 1. super zdjęcia i stylizacja! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakochałam się w Twojej kurtce! Jest fenomenalna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam takie zestawienia :) całość wygląda świetnie, z pazurem :) sama z chęcią bym się tak ubrała ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znajome okolice ;D
  ej, dziewczyny coraz lepiej tu u Was ;D Jako zagorzałe obserwatorki zanotowałyśmy świetny progres, bardzo fajnie się rozwijacie ;D więcej wpisów!
  Pozdrawiamy (;

  OdpowiedzUsuń
 5. rewelka, stylizacja bardzo w moim stylu :)

  loszi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. stylizacja jak najbardziej na tak!

  suuusane.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. fajna stylizacja

  obserwuje i licze na to samo
  iamemilia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć Dziewczyny, jak znajdziecie chwilę czasu dodajcie swoje stylizację u mnie na stronie improwizuje.pl Pozdrawiam Daniel

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam Cię w takich spodenkach - masz kształty do nich stworzone :D

  OdpowiedzUsuń