sobota, 1 czerwca 2013

Dripping in Gold

Wczoraj, świeżo po rozpoczęciu Ursynaliów, włączyłam wiadomości w radiu i od razu usłyszałam płynącą falę nienawiści 10000 bab (tak, miłe panie, to my głównie mamy tendencje do narzekań na wszelkie niedogodności). "Pijaństwo", "hołota", "syfiarze" i jeszcze kilka innych epitetów rzuconych w stronę bawiących się studentów. Oczywiście, każda wypowiedź zaczynała się od informacji, że muzyka jest za głośna i że NAWET w okolicznych mieszkaniach słychać!! Jakby to kogokolwiek miało zdziwić. Chciałabym się zapytać czy naprawdę tak ciężko jest wytrzymać te kilka dni hałasu? Cieszmy się, że do Wawy przyjeżdżają wielcy wykonawcy, mnóstwo ludzi z całej Polski i jest świetna impreza. Tylko kilka dni. Wytrzymacie BABY.

Nie lubię wyglądać elegancko i strasznie źle się czuję w takim wydaniu. Ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, ubrana w te wszystkie sztywne koszule, marynarki i okropną spódnicę ołówkową. Gdy tylko wsiadłam do auta, od razu rozebrałam się z tych agrafek i prowadziłam tylko w koszuli i na boso. Podziwiam osoby, które mogą wytrzymać 8 godzin w pracy tak okutane. Poza tym, widząc się w lustrze w marynarce zawsze się z siebie śmieję. Tak patrzę na siebie i widzę gówniarza, ubranego w ciuchy dla 30-latka :D 
Jak jednak wiadomo, czasem trzeba wyglądać choć odrobinę elegancko. Bardzo staram się wówczas omijać kolor czarny i wygląda to tak, jak na zdjęciach poniżej. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. (dodam jeszcze, że oczywiście nie jest to ubiór do biura :))

bluzka, marynarka, spodnie- Zara
buty- Vivienne Westwood for Melissa
torba- No name, mojej Mamy


Yesterday, just after Ursynalia Festival launched off, I turned the radio news on. Not more than two minutes lasted until I heard 10000 comments abounding with hatred and anger coming from hood mamas(Yes, my dear ladies, it's us who have largest tendencies to complain about inconveniences). "Drunkenness", "rabble", "shitters" and some other epithets thrown in the direction of partying students. Of course, every notice started with bitching about loud music and that it's audible EVEN in the surrounding apartments!! Very weird that! I would like to ask if it's really that hard to bear with those few days of noise? We should be happy that great bands from all around the world visit Warsaw among with lots of people from different parts of Poland and have a terrific party. Only couple of days. Sit them out MAMAS.

I don't like to dress in elegant way and I feel terribly bad in such version. Recently, I was on the job interview, dressed in this stiff shirt, jacket and horrible pencil skirt. I couldn't wait to come back home and redress. I admire people who are able to survive 8 hours at work in such clothes. Apart from that, seeing myself in a jacket always makes me laugh. I'm looking at myself in a mirror and I see a whipster, dressed in 30 year old woman's outfit :D But, as is commonly known, we have to be elegant from time to time. Then, I try hardly to avoid black colour and you can see the outcome below. I hope You're gonna like it(I have to point out that it's not the office outfit).:)
10 komentarzy:

 1. oficjalnie zazdorszę Ci butów!!!!!!!!!!!!!! o matkooooo ;) ja mam te ale apetyt rosnie w miare jedzenia
  http://4.bp.blogspot.com/-bqYtLORleqQ/UE3Yk7yY0gI/AAAAAAAAAPM/oh0wOubdp_o/s1600/27015_MELISSA_CZÓŁENKA_INCENSE_SP_AD_PINK_FLOCKED_3b6f6c38f8ee17418f1c689278b735ba.jpg

  Ania Be;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne spodnie i buty.Wyglądasz naprawdę super.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądasz ślicznie. Buty są przepiękne i idealne dla Ciebie *.*. Spodnie mają ciekawy wzór :D. Ciekawa torebka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak to fajnie u ciebie wygląda :) bardzo podobają mi się spodnie

  OdpowiedzUsuń
 5. pięknie i kolorowo czyli tak jak lubię:) super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie wyglądasz! Spodnie fantastyczne ;)

  OdpowiedzUsuń