niedziela, 27 stycznia 2013

Black & Gold

Nie przychodzi mi do głowy żaden temat ani żadna ciekawostka, którą mogłabym się z Wami podzielić. Nie wiem czemu. Może to degradacja umysłowa, która ma miejsce podczas tego weekendu sięgnęła już apogeum, a może to słońce, którego nie było w Joensuu chyba od 4 dni. W każdym razie wczoraj i dziś tak się nudziłam, że aż sobie ugotowałam wielką porcję spagetti na dwa dni, które zjadłam całe wprost po przygotowaniu. NIENAWIDZĘ siedzieć w domu!! Nieznoszę!! Cierpię za każdym razem, gdy muszę spędzić w jednym miejscu więcej niż kilka godzin. A siedzę w swojej mieszkalnej norze od wczoraj. Z drugiej jednak strony pogoda naprawdę nie zachęca do wyściubienia nosa. I nawet nie chodzi o mróz, bo dzisiaj było naprawdę ciepło ale chodzi o tę ciemnicę za oknem, ogromny wiatr i śnieg, który sypie od trzech dni prawie bez przerwy. Rzadko kiedy to mówię, ale cieszę się, że ten weekend dobiega końca.

Marznąc dziś 40 minut na przystanku podsumowałyśmy naszą aktywność na blogu i złapały nas wyrzuty sumienia. Dlatego od dziś będzie działo się dużo więcej. 

Pozdrawiamy Was wszystkich gorąco!!!!!

Fur- River Island
shirt- tk Maxx
pants- Zara
shoes- Zara
hat- H&M + DIT

I can't think of any interesting subject or fact from my recent life that I could proudly share with you. I'm not sure why. Maybe it's the fact that I haven't done anything this weekend or maybe the reason is that I couldn't see even one single sunbeam since Thursday or so. The level of boredom was so high that I even made a huge portion of spaghetti for two days and I ate it all at once :) I HATE sitting at home! I honestly hate it! It makes me suffer when I have to sit in one place for more than few hours. It's a real problem for me. Moreover, I've been sitting in my flat for the whole weekend! I don't say it very often but I'm really glad that this weekend is coming to an end.

Greetings to all our readers!!!!


8 komentarzy:

 1. świetne futerko! podoba mi się!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cały zestaw świetny ! Buty i kapelusz wymiatają :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Plecak jest mistrzowski! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna stylizacja, marzę o takim kapeluszu!!
  Bardzo podoba mi się wasz blog i chętnie zostanę na dłużej!! Dołączam zatem do obserwatorów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkie zdjecia w sniegu :))))) pewnie tak jak i my wyczekujecie wiosny :P

  futerko przecudne!!! jestesmy na TAK!

  OdpowiedzUsuń
 6. jejciu, jesteś przecudowna *-*

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyglądasz bosko. To połączenie futerka, skór spodni i długich rękawiczek, tej delikatnej koszulki jest piękne. Do tego piękny kobiecy kapelusz..
  Na fotkach w których jesteś w samej koszuli, bez futerka, z rękawami koszuli wpuszczonymi w długie rękawiczki, , wyglądasz przepięknie i bardzo seksownie. M.

  OdpowiedzUsuń