czwartek, 31 stycznia 2013

All you need

Generalnie nie mam zwyczaju przejmowania się pogodą. Nigdy nie oglądam prognozy pogody ani nie sprawdzam temperatury przed wyjściem z domu. Nie używam również reklamówek, książek, czy innych przedmiotów do przykrycia włosów, gdy zaskoczy mnie deszcz. W Finlandii jednak pogoda to jeden z podstawowych czynników na który zwracam uwagę przed opuszczeniem swojego mieszkania. Ma ona wpływ nie tylko bowiem na to, w co się ubiorę, ale również na moje samopoczucie, na ilość ludzi, których mogę spotkać na mieście czy w autobusie oraz na relacje jakie między ludźmi danego dnia panują. I niesamowicie wkurza mnie to, że wczorajsza zamieć śnieżna nad Helsinkami, spowodowała silne wiatry u nas i zwinęła wszystkich ludzi z ulic w tempie błyskawicznym. Wciąż nie mogę się przyzwyczaić do faktu, że niewiele osób wieczorami gdziekolwiek wychodzi, ale podczas takiej pogody nie ma nawet tego "niewiele". 
Dodam jeszcze, że warunki atmosferyczne sprawiają, że zrobienie zdjęć przestało być przyjemnością. Aparat zaczął wariować i kolejny raz zdjęcia nie są najlepszej jakości. 

hat-H&M+diy
coat, shoes- Zara
shorts- Tk Maxx
blouse- sh
bag- River Island

Usually I don't really care about the weather. I never watch weather forecast and never check the temperature before going out. It did't happend to me to cover my hair with strange subjects when I'm cought out in the rain. But here, in Finland, I check the weather just after I get up. Because wether impacts my condition, people's attitude to each other and number of people spending time in the city centre. So I was really irritaded when yestersday's wind in Joensuu took everybody to their homes and the city centre was absolutely empty.
And the truth is that weather caused that taking pics to our blog is not a pleasure anymore. Our camera also went crazy and the quality of pictures in not the best since few posts.
11 komentarzy:

 1. Magda na te buty z zary polowałam!!!!! hate u:))))

  MARIOLA

  OdpowiedzUsuń
 2. Those shorts are Gorgeous! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Buty i spodenki skradły moje serce ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialna stylizacja! Boski kapelusz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyglądasz rewelacyjnie!:) te usta, kapelusz<3
  super:))

  OdpowiedzUsuń
 6. szorty są świetne, widzę, że można ładne rzeczy wynaleźć w tkmaxxx :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ekstawagancko! Lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. genialnie! szorty, buty, kapelusz ulubione!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyglądasz pięknie i elegancko. Piękne kobiece dodatki: kapelusz, skórzane rekawiczki.

  OdpowiedzUsuń